Strona główna » Aparatura łączeniowa » Wyłączniki nadprądowe » Wyłączniki nadprądowe 2-biegunowe (0,5A - 63A FAZ Seria) » Charakterystyka B (1A-63A FAZ-B/2) » Wyłącznik nadprądowy 1-biegunowy+N B 50A 15kA AC FAZ-B50/1N 278653 Eaton
Polecamy
Rozłącznik izolacyjny 3-biegunowy 400A DMV400N/3 1814411 EATON
Rozłącznik izolacyjny 3-biegunowy 400A DMV400N/3 1814411 EATON. Instrukcja obsługi dostarczana jest razem z produktem.
  • hELUKABEL cLEAN cABLE
Wyłącznik nadprądowy 1P N B 50A 15kA AC FAZ-B50/1N 278653-93659
Wyłącznik nadprądowy 1-biegunowy+N B 50A 15kA AC FAZ-B50/1N 278653 Eaton