Strona główna » Aparatura łączeniowa » Wyłączniki nadprądowe » Wyłączniki nadprądowe 2-biegunowe (0,5A - 63A FAZ Seria) » Charakterystyka B (1A-63A FAZ-B/2) » Wyłącznik nadprądowy 1-biegunowy+N B 15A 15kA AC FAZ-B15/1N 278647 Eaton
Polecamy
Duży przycisk bezpieczeństwa 1R 1Z bez samopowrotu czerwony IP67 FAK-R/V/KC11/IY 229748 EATON
  • hELUKABEL cLEAN cABLE
Wyłącznik nadprądowy 1P N B 15A 15kA AC FAZ-B15/1N 278647-9990
Wyłącznik nadprądowy 1-biegunowy+N B 15A 15kA AC FAZ-B15/1N 278647 Eaton