Strona główna » Aparatura łączeniowa » Wyłączniki nadprądowe » Wyłączniki nadprądowe 1-biegunowe (1A – 63A PLSM Seria) » Charakterystyka B (1A-63A PLSM-B) » Wyłącznik nadprądowy 1-biegunowy B 50A 10kA AC PLSM-B50-MW 242185 Eaton
Polecamy
Wyłącznik różnicowoprądowy 4-biegunowy 40A 0,03A typ AC ID K A9Z05440 Schneider Electric
Wyłącznik różnicowoprądowy 4-biegunowy 40A 0,03A typ AC ID K A9Z05440 Schneider Electric. Instrukcja obsługi dostarczana jest razem z produktem.
  • hELUKABEL cLEAN cABLE
Wyłącznik nadprądowy 1P B 50A 10kA AC PLSM-B50-MW 242185-10168
Wyłącznik nadprądowy 1-biegunowy B 50A 10kA AC PLSM-B50-MW 242185 Eaton