Strona główna » Aparatura łączeniowa » Wyłączniki nadprądowe » Wyłączniki nadprądowe 1-biegunowe (1A – 63A PLSM Seria) » Charakterystyka B (1A-63A PLSM-B) » Wyłącznik nadprądowy 1-biegunowy charakterystyka B 25A 10kA AC PLSM-B25-MW 242182 EATON
Polecamy
Łącznik krzywkowy 0-1 3-biegunowy 25A do wbudowania P1-25/EA/SVB 041097 EATON
Łącznik krzywkowy 0-1 3-biegunowy 25A do wbudowania P1-25/EA/SVB 041097 EATON. Instrukcja obsługi dostarczana jest razem z produktem.
  • hELUKABEL cLEAN cABLE
Wyłącznik nadprądowy 1-biegunowy  charakterystyka B 25A 10kA AC PLSM-B25-MW 242182 EATONSchematyCharakterystyki prądowo-czasowe
Wyłącznik nadprądowy 1-biegunowy  charakterystyka B 25A 10kA AC PLSM-B25-MW 242182 EATON
Schematy
Charakterystyki prądowo-czasowe
EATON
Dostępność: Niedostępny
Czas wysyłki: Towar na zamówienie
Kod producenta: 242182
Stan magazynowy: 0 szt.
Twoje korzyści: Twoje korzyści
Chwilowo niedostępny
Powiadom mnie o dostępności
  • Opis produktu
  • Pliki do pobrania (4)
  • Recenzje produktu (0)
Wyłącznik nadprądowy 1-biegunowy charakterystyka B 25A 10kA AC PLSM-B25-MW 242182 EATON. Instrukcja obsługi dostarczana jest razem z produktem.
Seria produktu: PLSM seria
Typ charakterystyki: Charakterystyka B
Znamionowa zwarciowa zdolność łączeniowa: Icu=10 kA
Liczba biegunów: 1-biegun
Prąd znamionowy: In=25 A