Strona główna » Aparatura łączeniowa » Wyłączniki nadprądowe » Wyłączniki nadprądowe 1-biegunowe (1A – 63A PLSM Seria) » Charakterystyka B (1A-63A PLSM-B) » Wyłącznik nadprądowy 1-biegunowy charakterystyka B 20A 10kA AC PLSM-B20-MW 242181 EATON
Polecamy
Łącznik krzywkowy 0-1 3-biegunowy 160A do wbudowania P5-160/EA/SVB 280922 EATON
Łącznik krzywkowy 0-1 3-biegunowy 160A do wbudowania P5-160/EA/SVB 280922 EATON. Instrukcja obsługi dostarczana jest razem z produktem.
  • hELUKABEL cLEAN cABLE
Wyłącznik nadprądowy 1-biegunowy  charakterystyka B 20A 10kA AC PLSM-B20-MW 242181 EATONSchematyCharakterystyki prądowo-czasowe
Wyłącznik nadprądowy 1-biegunowy  charakterystyka B 20A 10kA AC PLSM-B20-MW 242181 EATON
Schematy
Charakterystyki prądowo-czasowe
EATON
2 osoby kupiły 6 produktów
Dostępność: Niedostępny
Czas wysyłki: Towar na zamówienie
Kod producenta: 242181
Stan magazynowy: 0 szt.
Twoje korzyści: Twoje korzyści
Chwilowo niedostępny
Powiadom mnie o dostępności
  • Opis produktu
  • Pliki do pobrania (4)
  • Recenzje produktu (0)
Wyłącznik nadprądowy 1-biegunowy charakterystyka B 20A 10kA AC PLSM-B20-MW 242181 EATON. Instrukcja obsługi dostarczana jest razem z produktem.
Liczba biegunów: 1-biegun
Prąd znamionowy: In=20 A