Strona główna » Aparatura łączeniowa » Wyłączniki nadprądowe » Wyłączniki nadprądowe 2-biegunowe (0,5A - 63A FAZ Seria) » Charakterystyka C (1A-63A FAZ-C/2) » Wyłącznik nadprądowy 1-biegunowy+N charakterystyka C 25A 15kA AC FAZ-C25/1N 278676 EATON
Polecamy
Przemiennik częstotliwości Easy Altivar 310 3,0 kW 3x380...460V bez filtra EMC ATV310HU30N4E Schneider Electric
Przemiennik częstotliwości Easy Altivar 310 3,0 kW 3x380...460V bez filtra EMC ATV310HU30N4E Schneider Electric. Instrukcja obsługi dostarczana jest razem z produktem.
  • hELUKABEL cLEAN cABLE
Wyłącznik nadprądowy 1-biegunowy+N  charakterystyka C 25A 15kA AC FAZ-C25/1N 278676 EATONSchematyCharakterystyki prądowo-czasowe
Wyłącznik nadprądowy 1-biegunowy+N  charakterystyka C 25A 15kA AC FAZ-C25/1N 278676 EATON
Schematy
Charakterystyki prądowo-czasowe
EATON
1 osoba kupiła 3 produkty
Dostępność: Dostępny
Czas wysyłki: 24 godziny
Kod producenta: 278676
Stan magazynowy: 2 szt.
Twoje korzyści: Twoje korzyści
Przed zakupem produktu wybierz wymagane opcje.
Ilość: szt.
Dodaj do koszyka
  • Recenzje produktu (0)
Wyłącznik nadprądowy 1-biegunowy+N charakterystyka C 25A 15kA AC FAZ-C25/1N 278676 EATON. Instrukcja obsługi dostarczana jest razem z produktem.
Liczba biegunów: 2-bieguny
Prąd znamionowy: In=25 A