Strona główna » Silniki / Sterowanie / Styczniki » Styczniki / Przekaźniki przeciążeniowe » Schneider Electric styczniki » Schneider Electric styczniki TeSys D 0,06 kW-75 kW » Stycznik nawrotny 95A, napięcie sterujące 24 V AC LC2D95B7 Schneider Electric
Polecamy
Syrena 2 tonowa 230V AC XVS10MMW Schneider Electric
Syrena 2 tonowa 230V AC XVS10MMW Schneider Electric. Instrukcja obsługi dostarczana jest razem z produktem.
  • hELUKABEL cLEAN cABLE
LC2D95B7-Stycznik-nawrotny-I95A-AC-3-napięcie-cewki-24-V-Schneider-Electric
Stycznik nawrotny 95A, napięcie sterujące 24 V AC LC2D95B7 Schneider Electric
SCHNEIDER ELECTRIC
Dostępność: Niedostępny
Czas wysyłki: Towar na zamówienie
Kod producenta: LC2D95B7
Stan magazynowy: 0 szt.
Twoje korzyści: Twoje korzyści
Chwilowo niedostępny
Powiadom mnie o dostępności
  • Opis produktu
  • Pliki do pobrania (2)
  • Recenzje produktu (0)
Stycznik nawrotny 95A, napięcie sterujące 24 V AC LC2D95B7 Schneider Electric. Instrukcja obsługi dostarczana jest razem z produktem.
  • Karta katalogowa Stycznik nawrotny 95A, napięcie sterujące 24 V AC LC2D95B7 Schneider Electric-karta katalogowa.pdf
  • Informacje techniczne Stycznik nawrotny 95A, napięcie sterujące 24 V AC LC2D95B7 Schneider Electric-informacje techniczne.pdf