Strona główna » Silniki / Sterowanie / Styczniki » Styczniki / Przekaźniki przeciążeniowe » Schneider Electric styczniki » Schneider Electric styczniki TeSys D 0,06 kW-75 kW » Stycznik mocy 38A 3-biegunowy 48V AC 1Z 1R LC1D38E7 Schneider Electric
Polecamy
Wyłącznik różnicowoprądowy 4-biegunowy 40A 0,03A typ AC ID K A9Z05440 Schneider Electric
Wyłącznik różnicowoprądowy 4-biegunowy 40A 0,03A typ AC ID K A9Z05440 Schneider Electric. Instrukcja obsługi dostarczana jest razem z produktem.
  • hELUKABEL cLEAN cABLE
Stycznik mocy 38A 3-biegunowy 48V AC 1Z 1R LC1D38E7 Schneider Electric
SCHNEIDER ELECTRIC
1 osoba kupiła 8 produktów
Dostępność: Dostępny
Czas wysyłki: 24 godziny
Kod producenta: LC1D38E7
Stan magazynowy: 15 szt.
Twoje korzyści: Twoje korzyści
Przed zakupem produktu wybierz wymagane opcje.
Ilość: szt.
Dodaj do koszyka
  • Opis produktu
  • Pliki do pobrania (2)
  • Recenzje produktu (0)
Stycznik mocy 38A 3-biegunowy 48V AC 1Z 1R LC1D38E7 Schneider Electric. Instrukcja obsługi dostarczana jest razem z produktem.
Seria produktu: TeSys seria
Napięcie sterujące: 48V AC
Prąd znamionowy: In=38 A
Konfiguracja styków głównych (NO, NC)+pomocniczych (Z, R): 3 NO + 1Z 1R
  • Karta katalogowa Stycznik mocy 38A 3-biegunowy 48V AC 1Z 1R LC1D38E7 Schneider Electric-karta katalogowa.pdf
  • Informacje techniczne Stycznik mocy 38A 3-biegunowy 48V AC 1Z 1R LC1D38E7 Schneider Electric-informacje techniczne.pdf