Strona główna » Silniki / Sterowanie / Styczniki » Styczniki / Przekaźniki przeciążeniowe » Schneider Electric styczniki » Schneider Electric styczniki TeSys D 0,06 kW-75 kW » Stycznik nawrotny 115A, napięcie sterujące 230 V AC LC2D115P7 Schneider Electric
Polecamy
Wyłącznik różnicowoprądowy 4-biegunowy 40A 0,03A typ AC ID K A9Z05440 Schneider Electric
Wyłącznik różnicowoprądowy 4-biegunowy 40A 0,03A typ AC ID K A9Z05440 Schneider Electric. Instrukcja obsługi dostarczana jest razem z produktem.
  • hELUKABEL cLEAN cABLE
LC2D115P7-Stycznik-nawrotny-I-115A-AC-3-napięcie-cewki-230-V-Schneider-Electric
Stycznik nawrotny 115A, napięcie sterujące 230 V AC LC2D115P7 Schneider Electric
SCHNEIDER ELECTRIC
Dostępność: Niedostępny
Czas wysyłki: Towar na zamówienie
Kod producenta: LC2D115P7
Stan magazynowy: 0 szt.
Twoje korzyści: Twoje korzyści
Chwilowo niedostępny
Powiadom mnie o dostępności
  • Opis produktu
  • Pliki do pobrania (3)
  • Recenzje produktu (0)
Stycznik nawrotny 115A, napięcie sterujące 230 V AC LC2D115P7 Schneider Electric. Instrukcja obsługi dostarczana jest razem z produktem.
  • Karta katalogowa Stycznik nawrotny 115A, napięcie sterujące 230 V AC LC2D115P7 Schneider Electric-karta katalogowa.pdf
  • Informacje techniczne Stycznik nawrotny 115A, napięcie sterujące 230 V AC LC2D115P7 Schneider Electric-informacje techniczne.pdf
  • Instrukcja montażu Stycznik nawrotny 115A, napięcie sterujące 230 V AC LC2D115P7 Schneider Electric-instrukcja montażu.pdf