Strona główna » Silniki / Sterowanie / Styczniki » Styczniki / Przekaźniki przeciążeniowe » Schneider Electric styczniki » Schneider Electric styczniki TeSys D 0,06 kW-75 kW » Stycznik nawrotny 18A, napięcie sterujące 48 V AC LC2D18E7 Schneider Electric
Polecamy
Łącznik krzywkowy 0-1 3-biegunowy 100A do wbudowania P3-100/EA/SVB 074320 EATON
Łącznik krzywkowy 0-1 3-biegunowy 100A do wbudowania P3-100/EA/SVB 074320 EATON. Instrukcja obsługi dostarczana jest razem z produktem.
  • hELUKABEL cLEAN cABLE
LC2D18E7-Stycznik-nawrotny-I-18A-AC-3-napięcie-cewki-48-V-Schneider-Electric
Stycznik nawrotny 18A, napięcie sterujące 48 V AC LC2D18E7 Schneider Electric
Czas wysyłki: Towar na zamówienie
Kod producenta: LC2D18E7
  • Recenzje produktu (0)
Stycznik nawrotny 18A, napięcie sterujące 48 V AC LC2D18E7 Schneider Electric. Instrukcja obsługi dostarczana jest razem z produktem.
  • Karta katalogowa Stycznik nawrotny 18A, napięcie sterujące 48 V AC LC2D18E7 Schneider Electric-karta katalogowa.pdf
  • Informacje techniczne Stycznik nawrotny 18A, napięcie sterujące 48 V AC LC2D18E7 Schneider Electric-informacje techniczne.pdf
  • Instrukcja montażu Stycznik nawrotny 18A, napięcie sterujące 48 V AC LC2D18E7 Schneider Electric-instrukcja montażu.pdf