Strona główna » Silniki / Sterowanie / Styczniki » Styczniki / Przekaźniki przeciążeniowe » Schneider Electric styczniki » Schneider Electric styczniki TeSys D 0,06 kW-75 kW » Stycznik nawrotny 25A 11kW 230V AC LC2D25P7 Schneider Electric
Polecamy
Lampa sygnalizacyjna błyskowa czerwona GW27422-135094
Lampa sygnalizacyjna błyskowa czerwona GW27422 Gewiss
  • hELUKABEL cLEAN cABLE
Stycznik nawrotny 25A 11kW 230V AC LC2D25P7 Schneider Electric
SCHNEIDER ELECTRIC
1 osoba kupiła 1 produkt
Dostępność: Dostępny
Czas wysyłki: 24 godziny
Kod producenta: LC2D25P7
Stan magazynowy: 2 szt.
Twoje korzyści: Twoje korzyści
Przed zakupem produktu wybierz wymagane opcje.
Ilość: szt.
Dodaj do koszyka
  • Opis produktu
  • Pliki do pobrania (3)
  • Recenzje produktu (0)
Stycznik nawrotny 25A 11kW 230V AC LC2D25P7 Schneider Electric. Instrukcja obsługi dostarczana jest razem z produktem.
Prąd znamionowy: In=25 A
Seria produktu: TeSys seria
Napięcie sterujące: 230V AC