Strona główna » Silniki / Sterowanie / Styczniki » Styczniki / Przekaźniki przeciążeniowe » Schneider Electric styczniki » Schneider Electric styczniki TeSys D 0,06 kW-75 kW » Stycznik mocy 115A, styki pom. 1NC+1NO, napięcie sterujące 400 V AC LC1D115V7 Schneider Electric
Polecamy
Łącznik krzywkowy 0-1 3-biegunowy 160A do wbudowania P5-160/EA/SVB 280922 EATON
Łącznik krzywkowy 0-1 3-biegunowy 160A do wbudowania P5-160/EA/SVB 280922 EATON. Instrukcja obsługi dostarczana jest razem z produktem.
  • hELUKABEL cLEAN cABLE
LC1D115V7-Stycznik-mocy-I-115A-AC-3-styki-pom-1NC-1NO-nap-cewki-400-V-Schneider-Electric
Stycznik mocy 115A, styki pom. 1NC+1NO, napięcie sterujące 400 V AC LC1D115V7 Schneider Electric
SCHNEIDER ELECTRIC
Dostępność: Niedostępny
Czas wysyłki: Towar na zamówienie
Kod producenta: LC1D115V7
Stan magazynowy: 0 szt.
Twoje korzyści: Twoje korzyści
Chwilowo niedostępny
Powiadom mnie o dostępności
  • Opis produktu
  • Pliki do pobrania (3)
  • Recenzje produktu (0)
Stycznik mocy 115A, styki pom. 1NC+1NO, napięcie sterujące 400 V AC LC1D115V7 Schneider Electric. Instrukcja obsługi dostarczana jest razem z produktem.
  • Karta katalogowa Stycznik mocy 115A, styki pom. 1NC+1NO, napięcie sterujące 400 V AC LC1D115V7 Schneider Electric-karta katalogowa.pdf
  • Informacje techniczne Stycznik mocy 115A, styki pom. 1NC+1NO, napięcie sterujące 400 V AC LC1D115V7 Schneider Electric-informacje techniczne.pdf
  • Instrukcja montażu Stycznik mocy 115A, styki pom. 1NC+1NO, napięcie sterujące 400 V AC LC1D115V7 Schneider Electric-instrukcja montażu.pdf