Strona główna » Silniki / Sterowanie / Styczniki » Styczniki / Przekaźniki przeciążeniowe » Schneider Electric styczniki » Schneider Electric styczniki TeSys D 0,06 kW-75 kW » Stycznik mocy 115A 3-biegunowy 24V AC 1Z 1R LC1D115B7 Schneider Electric
Polecamy
Rozłącznik izolacyjny 3-biegunowy 250A DMV250N/3 1814408 EATON
Rozłącznik izolacyjny 3-biegunowy 250A DMV250N/3 1814408 EATON. Instrukcja obsługi dostarczana jest razem z produktem.
  • hELUKABEL cLEAN cABLE
Stycznik mocy 115A 3-biegunowy 24V AC 1Z 1R LC1D115B7 Schneider Electric
SCHNEIDER ELECTRIC
Dostępność: Niedostępny
Czas wysyłki: Towar na zamówienie
Kod producenta: LC1D115B7
Stan magazynowy: 0 szt.
Twoje korzyści: Twoje korzyści
Chwilowo niedostępny
Powiadom mnie o dostępności
  • Opis produktu
  • Pliki do pobrania (4)
  • Recenzje produktu (0)
Stycznik mocy 115A 3-biegunowy 24V AC 1Z 1R LC1D115B7 Schneider Electric. Instrukcja obsługi dostarczana jest razem z produktem.
Konfiguracja styków głównych (NO, NC)+pomocniczych (Z, R): 3 NO + 1Z 1R
Prąd znamionowy: In=115 A
Napięcie sterujące: 24V AC
Seria produktu: TeSys seria
  • Informacje techniczne Stycznik mocy 115A 3-biegunowy 24V AC 1Z 1R LC1D115B7 Schneider Electric-informacje techniczne.pdf
  • Instrukcja montażu Stycznik mocy 115A 3-biegunowy 24V AC 1Z 1R LC1D115B7 Schneider Electric-instrukcja montażu.pdf
  • Deklaracja zgodności / certyfikat Stycznik mocy 115A 3-biegunowy 24V AC 1Z 1R LC1D115B7 Schneider Electric-deklaracja zgodności.pdf
  • Karta katalogowa Stycznik mocy 115A 3-biegunowy 24V AC 1Z 1R LC1D115B7 Schneider Electric-karta katalogowa.pdf