Strona główna » Przyciski / Przełączniki / Sygnalizatory » Eaton RMQ-Titan » Soczewki, plakietki lampek i przycisków » Soczewka przycisku 22mm wystająca czerwona /O/ M22-XDLH-R-X0 218161 Eaton
Polecamy
Rozłącznik izolacyjny 3P 400A RIN 400 S 63-811226-011 APATOR
Rozłącznik izolacyjny 3P 400A RIN 400 S 63-811226-011. Instrukcja obsługi dostarczana jest razem z produktem.
  • hELUKABEL cLEAN cABLE
Soczewka przycisku 22mm wystająca czerwona /O/ M22-XDLH-R-X0 218161-67450
Soczewka przycisku 22mm wystająca czerwona /O/ M22-XDLH-R-X0 218161 Eaton
EATON
Dostępność: Niedostępny
Czas wysyłki: Towar na zamówienie
Kod producenta: 218161
Stan magazynowy: 0 szt.
Twoje korzyści: Twoje korzyści
Chwilowo niedostępny
Powiadom mnie o dostępności
  • Recenzje produktu (0)
  • Grawerowane: Nie
  • Indeks producenta: 218161
  • Kolor: Czerwony
  • Kształt: Okrągły
  • Nadruk: Bez nadruku
  • Nadruk symbolu ISO: Symbol „0”
  • Odpowiednia do lampek sygnalizacyjnych: Nie
  • Odpowiednia do przełączników obrotowych: Nie
  • Odpowiednia do przycisków: Nie
  • Odpowiednia do przycisków grzybkowych: Nie
  • Odpowiednia do przycisków podświetlanych: Tak
  • Odpowiednia do sygnalizatorów świetlnych: Nie
  • Rodzaj budowy: Wysoki
  • Seria produktu: RMQ Titan
  • Średnica nadruku [mm]: 22
  • Średnica zewnętrzna [mm]: 2
  Źródłem światła podświetlanych elementów są diody LED o napięciu roboczym od 12 ÷ 500 V. Najważniejsze argumenty skłaniające do podjęcia decyzji o zastosowaniu tego nowoczesnego systemu to:
- duża odporność na udary i wibracje;
- praca w szerokim zakresie temperatur od -25 ÷ 75 °C;