Strona główna » Przyciski / Przełączniki / Sygnalizatory » Eaton RMQ-Titan » Soczewki, plakietki lampek i przycisków » Wkładka przycisku 22mm wystająca czerwona z symbolem O M22-XDH-R-X0 218155 EATON
Polecamy
Łącznik krzywkowy 0-1 3-biegunowy 100A do wbudowania P3-100/EA/SVB 074320 EATON
Łącznik krzywkowy 0-1 3-biegunowy 100A do wbudowania P3-100/EA/SVB 074320 EATON. Instrukcja obsługi dostarczana jest razem z produktem.
  • hELUKABEL cLEAN cABLE
Wkładka przycisku 22mm wystająca czerwona z symbolem O M22-XDH-R-X0 218155 EATON
EATON
Dostępność: Niedostępny
Czas wysyłki: Towar na zamówienie
Kod producenta: 218155
Stan magazynowy: 0 szt.
Twoje korzyści: Twoje korzyści
Chwilowo niedostępny
Powiadom mnie o dostępności
  • Recenzje produktu (0)
Wkładka przycisku 22mm wystająca czerwona z symbolem O M22-XDH-R-X0 218155 EATON. Instrukcja obsługi dostarczana jest razem z produktem.
  Źródłem światła podświetlanych elementów są diody LED o napięciu roboczym od 12 ÷ 500 V. Najważniejsze argumenty skłaniające do podjęcia decyzji o zastosowaniu tego nowoczesnego systemu to:
- duża odporność na udary i wibracje;
- praca w szerokim zakresie temperatur od -25 ÷ 75 °C;