Strona główna » Zasilacze / Transformatory » Zasilacze przemysłowe » Zasilacz impulsowy 100-240V AC/24V DC 240W 10A QUINT-PS/1AC/24DC/10 2866763 Phoenix Contact
Polecamy
Przycisk bezpieczeństwa 22mm 0Z 1R IP66 klucz M22-PVS/K01 216514 EATON
Przycisk bezpieczeństwa 22mm 0Z 1R IP66 klucz M22-PVS/K01 216514 EATON. Instrukcja obsługi dostarczana jest razem z produktem.
  • hELUKABEL cLEAN cABLE
Zasilacz impulsowy 100-240V AC/24V DC 240W 10A QUINT-PS/1AC/24DC/10 2866763 Phoenix Contact
PHOENIX CONTACT
1 osoba kupiła 2 produkty
Dostępność: Dostępny
Czas wysyłki: 24 godziny
Kod producenta: 2866763
Stan magazynowy: 9 szt.
Twoje korzyści: Twoje korzyści
Przed zakupem produktu wybierz wymagane opcje.
Ilość: szt.
Dodaj do koszyka
  • Opis produktu
  • Recenzje produktu (0)
  • Indeks producenta: 2866763
  • Moc wyjściowa [W]: 240
  • Rodzaj napięcia zasilania: AC/DC
  • Maksymalny prąd wyjściowy 1 [A]: 10
  • Odporność na zwarcie: Tak
  • Rodzaj połączenia elektrycznego: Połączenie śrubowe
  • Możliwość montażu na szynie: Tak
  • Wersja modułowa: Nie
  • Szerokość [mm]: 60
  • Wysokość [mm]: 130
  • Głębokość [mm]: 125
  • Stopień ochrony (IP): IP20
  • Znamionowe napięcie zasilające dla AC 50 Hz [V] od: 100
  • Znamionowe napięcie zasilające dla AC 50 Hz [V] do: 240