Strona główna » Aparatura łączeniowa » Wyłączniki nadprądowe » Wyłączniki nadprądowe 3-biegunowe (1A – 63A PLSM Seria) » Charakterystyka B (1A-63A PLSM-B/3) » Wyłącznik nadprądowy 3-biegunowy B 40A 10kA AC PLSM-B40/3-MW 242452 Eaton
Polecamy
Syrena 2 tonowa 12/24V AC/DC XVS10BMW Schneider Electric
  • hELUKABEL cLEAN cABLE
Wyłącznik nadprądowy 3P B 40A 10kA AC PLSM-B40/3-MW 242452-10325
Wyłącznik nadprądowy 3-biegunowy B 40A 10kA AC PLSM-B40/3-MW 242452 Eaton