Strona główna » Aparatura łączeniowa » Wyłączniki nadprądowe » Wyłączniki nadprądowe 3-biegunowe (1A – 63A PLSM Seria) » Charakterystyka B (1A-63A PLSM-B/3) » Wyłącznik nadprądowy 3-biegunowy charakterystyka B 20A 10kA AC PLSM-B20/3-MW 242449 EATON
Polecamy
Przycisk bezpieczeństwa 22mm 0Z 1R IP66 klucz M22-PVS/K01 216514 EATON
Przycisk bezpieczeństwa 22mm 0Z 1R IP66 klucz M22-PVS/K01 216514 EATON. Instrukcja obsługi dostarczana jest razem z produktem.
  • hELUKABEL cLEAN cABLE
Wyłącznik nadprądowy 3-biegunowy  charakterystyka B 20A 10kA AC PLSM-B20/3-MW 242449 EATONSchematyCharakterystyki prądowo-czasowe
Wyłącznik nadprądowy 3-biegunowy  charakterystyka B 20A 10kA AC PLSM-B20/3-MW 242449 EATON
Schematy
Charakterystyki prądowo-czasowe
EATON
Dostępność: Dostępny
Czas wysyłki: 24 godziny
Kod producenta: 242449
Stan magazynowy: 12 szt.
Twoje korzyści: Twoje korzyści
Przed zakupem produktu wybierz wymagane opcje.
Ilość: szt.
Dodaj do koszyka
  • Opis produktu
  • Pliki do pobrania (4)
  • Recenzje produktu (0)
Wyłącznik nadprądowy 3-biegunowy charakterystyka B 20A 10kA AC PLSM-B20/3-MW 242449 EATON. Instrukcja obsługi dostarczana jest razem z produktem.
Liczba biegunów: 3-bieguny
Prąd znamionowy: In=20 A