Strona główna » Aparatura łączeniowa » Wyłączniki nadprądowe » Wyłączniki nadprądowe 2-biegunowe (0,5A - 63A FAZ Seria) » Charakterystyka B (1A-63A FAZ-B/2) » Wyłącznik nadprądowy 1-biegunowy+N B 40A 6kA AC FAZ-PN-B40/1N 279153 Eaton
Polecamy
Przycisk bezpieczeństwa 22mm 0Z 1R IP66 klucz M22-PVS/K01 216514 EATON
Przycisk bezpieczeństwa 22mm 0Z 1R IP66 klucz M22-PVS/K01 216514 EATON. Instrukcja obsługi dostarczana jest razem z produktem.
  • hELUKABEL cLEAN cABLE
Wyłącznik nadprądowy 1P N B 40A 6kA AC FAZ-PN-B40/1N 279153-10155
Wyłącznik nadprądowy 1-biegunowy+N B 40A 6kA AC FAZ-PN-B40/1N 279153 Eaton