Strona główna » Aparatura łączeniowa » Wyłączniki nadprądowe » Wyłączniki nadprądowe 2-biegunowe (0,5A - 63A FAZ Seria) » Charakterystyka B (1A-63A FAZ-B/2) » Wyłącznik nadprądowy 1-biegunowy+N B 13A 6kA AC FAZ-PN-B13/1N 279148 Eaton
Polecamy
Łącznik krzywkowy 0-1 3-biegunowy 160A do wbudowania P5-160/EA/SVB 280922 EATON
Łącznik krzywkowy 0-1 3-biegunowy 160A do wbudowania P5-160/EA/SVB 280922 EATON. Instrukcja obsługi dostarczana jest razem z produktem.
  • hELUKABEL cLEAN cABLE
Wyłącznik nadprądowy 1P N B 13A 6kA AC FAZ-PN-B13/1N 279148-10150
Wyłącznik nadprądowy 1-biegunowy+N B 13A 6kA AC FAZ-PN-B13/1N 279148 Eaton