Strona główna » Aparatura łączeniowa » Wyłączniki mocy 40A do 4000A » Eaton NZM 40A-1600A Icu 50kA » Wyłącznik mocy 630A 3-biegunowy 150kA NZMH3-VE630 259136 EATON
Polecamy
Przycisk bezpieczeństwa 22mm 0Z 1R IP66 klucz M22-PVS/K01 216514 EATON
Przycisk bezpieczeństwa 22mm 0Z 1R IP66 klucz M22-PVS/K01 216514 EATON. Instrukcja obsługi dostarczana jest razem z produktem.
  • hELUKABEL cLEAN cABLE
Wyłącznik mocy 630A 3-biegunowy 150kA NZMH3-VE630 259136 EATON
Czas wysyłki: Towar na zamówienie
Kod producenta: 259136
  • Dowiedz się więcej
  • Pliki do pobrania (3)
  • Recenzje produktu (0)
Wyłącznik mocy 630A 3-biegunowy 150kA NZMH3-VE630 259136 EATON. Instrukcja obsługi dostarczana jest razem z produktem.
Wyłączniki mocy / rozłączniki mocy NZM 1, 2, 3, 4 przegląd systemu
Wyłączniki NZM do 1600 A przegląd systemu Eaton