Strona główna » Aparatura łączeniowa » Wyłączniki mocy 40A do 4000A » Eaton NZM 40A-1600A Icu 50kA » Wyłącznik mocy 200A 4-biegunowy 50kA wtykowy NZMN2-4-A200/125-SVE 113270 Eaton
Polecamy
Syrena 2 tonowa 12/24V AC/DC XVS10BMW Schneider Electric
  • hELUKABEL cLEAN cABLE
Wyłącznik mocy 200A 4P 50kA wtykowy NZMN2-4-A200/125-SVE 113270-89963
Wyłącznik mocy 200A 4-biegunowy 50kA wtykowy NZMN2-4-A200/125-SVE 113270 Eaton
Czas wysyłki: Towar na zamówienie
Kod producenta: 113270
  • Recenzje produktu (0)
  • Budowa urządzenia: Wykonanie wtykowe
  • Indeks producenta: 113270
  • Liczba biegunów: 4
  • Odpowiedni do montażu na szynie DIN: Tak
  • Opcjonalny napęd silnikowy: Tak
  • Przyłącza obwodów głównych: Z przodu
  • Rodzaj elementu przełączającego: Dźwignia
  • Rodzaj przyłącza obwodu głównego: Połączenie śrubowe
  • Stopień ochrony (IP): IP20
  • Zakres nastawy bezzwłocznego wyzwalacza zwarciowego [A] do: 2000
  • Zakres nastawy bezzwłocznego wyzwalacza zwarciowego [A] od: 1200
  • Zakres nastawy wyzwalacza przeciążeniowego [A] do: 200
  • Zakres nastawy wyzwalacza przeciążeniowego [A] od: 160
  • Znamionowa zwarciowa zdolność łączeniowa lcu przy 400 V, 50 Hz [kA]: 50
  • Znamionowy prąd ciągły Iu [A]: 200
Wyłączniki mocy / rozłączniki mocy NZM 1, 2, 3, 4 przegląd systemu
Wyłączniki NZM do 1600 A przegląd systemu Eaton