Strona główna » Aparatura łączeniowa » Wyłączniki mocy 40A do 4000A » Eaton NZM 40A-1600A Icu 50kA » Wyłącznik mocy 500A 3-biegunowy 150kA NZMH3-A500 109675 Eaton
Polecamy
Wyłącznik różnicowoprądowy 4-biegunowy 40A 0,03A typ AC ID K A9Z05440 Schneider Electric
Wyłącznik różnicowoprądowy 4-biegunowy 40A 0,03A typ AC ID K A9Z05440 Schneider Electric. Instrukcja obsługi dostarczana jest razem z produktem.
  • hELUKABEL cLEAN cABLE
Wyłącznik mocy 500A 3P 150kA NZMH3-A500 109675-89610
Wyłącznik mocy 500A 3-biegunowy 150kA NZMH3-A500 109675 Eaton
Czas wysyłki: Towar na zamówienie
Kod producenta: 109675
  • Recenzje produktu (0)
  • Budowa urządzenia: Urządzenie mocowane na stałe
  • Indeks producenta: 109675
  • Liczba biegunów: 3
  • Opcjonalny napęd silnikowy: Tak
  • Przyłącza obwodów głównych: Z przodu
  • Rodzaj elementu przełączającego: Dźwignia
  • Rodzaj przyłącza obwodu głównego: Połączenie śrubowe
  • Stopień ochrony (IP): IP20
  • Zakres nastawy bezzwłocznego wyzwalacza zwarciowego [A] do: 5000
  • Zakres nastawy bezzwłocznego wyzwalacza zwarciowego [A] od: 3000
  • Zakres nastawy wyzwalacza przeciążeniowego [A] do: 500
  • Zakres nastawy wyzwalacza przeciążeniowego [A] od: 400
  • Znamionowa zwarciowa zdolność łączeniowa lcu przy 400 V, 50 Hz [kA]: 150
  • Znamionowy prąd ciągły Iu [A]: 500
Wyłączniki mocy / rozłączniki mocy NZM 1, 2, 3, 4 przegląd systemu
Wyłączniki NZM do 1600 A przegląd systemu Eaton