Strona główna » Aparatura łączeniowa » Wyłączniki mocy 40A do 4000A » Eaton NZM 40A-1600A Icu 50kA » Wyłącznik mocy 100A 3-biegunowy 36kA NZMC1-M100 271402 Eaton
Polecamy
Rozłącznik izolacyjny 3-biegunowy 400A DMV400N/3 1814411 EATON
Rozłącznik izolacyjny 3-biegunowy 400A DMV400N/3 1814411 EATON. Instrukcja obsługi dostarczana jest razem z produktem.
  • hELUKABEL cLEAN cABLE
Wyłącznik mocy 100A 3P 36kA NZMC1-M100 271402-89637
Wyłącznik mocy 100A 3-biegunowy 36kA NZMC1-M100 271402 Eaton
Czas wysyłki: Towar na zamówienie
Kod producenta: 271402
  • Czułość na zanik fazy: Tak
  • Indeks producenta: 271402
  • Liczba biegunów: 3
  • Rodzaj przyłącza obwodu głównego: Inne
  • Sposób wyzwalania: Termomagnetyczny
  • Stopień ochrony (IP): IP20
  • Zakres nastawy bezzwłocznego wyzwalacza zwarciowego [A] do: 1250
  • Zakres nastawy bezzwłocznego wyzwalacza zwarciowego [A] od: 800
  • Zakres nastawy wyzwalacza przeciążeniowego [A] do: 100
  • Zakres nastawy wyzwalacza przeciążeniowego [A] od: 80
  • Znamionowa moc pracy przy AC-3, 230 V [kW]: 30
  • Znamionowa moc pracy przy AC-3, 400 V [kW]: 55
  • Znamionowa zwarciowa zdolność łączeniowa Icu przy 400 V, AC [kA]: 36
  • Znamionowe napięcie pracy [V] do: 690
  • Znamionowe napięcie pracy [V] od: 690
  • Znamionowy prąd ciągły Iu [A]: 100
Wyłączniki mocy / rozłączniki mocy NZM 1, 2, 3, 4 przegląd systemu
Wyłączniki NZM do 1600 A przegląd systemu Eaton