Strona główna » Aparatura łączeniowa » Wyłączniki mocy 40A do 4000A » Eaton NZM 40A-1600A Icu 50kA » Wyłącznik mocy 400A 3-biegunowy 150kA NZMH3-AE400-T 110895 Eaton
Polecamy
Łącznik krzywkowy 0-1 3-biegunowy 160A do wbudowania P5-160/EA/SVB 280922 EATON
Łącznik krzywkowy 0-1 3-biegunowy 160A do wbudowania P5-160/EA/SVB 280922 EATON. Instrukcja obsługi dostarczana jest razem z produktem.
  • hELUKABEL cLEAN cABLE
Wyłącznik mocy 400A 3P 150kA NZMH3-AE400-T 110895-89588
Wyłącznik mocy 400A 3-biegunowy 150kA NZMH3-AE400-T 110895 Eaton
Czas wysyłki: Towar na zamówienie
Kod producenta: 110895
  • Recenzje produktu (0)
  • Budowa urządzenia: Urządzenie mocowane na stałe
  • Indeks producenta: 110895
  • Liczba biegunów: 3
  • Opcjonalny napęd silnikowy: Tak
  • Przyłącza obwodów głównych: Z przodu
  • Rodzaj elementu przełączającego: Dźwignia
  • Rodzaj przyłącza obwodu głównego: Połączenie śrubowe
  • Stopień ochrony (IP): IP20
  • Zakres nastawy bezzwłocznego wyzwalacza zwarciowego [A] do: 4400
  • Zakres nastawy bezzwłocznego wyzwalacza zwarciowego [A] od: 800
  • Zakres nastawy wyzwalacza przeciążeniowego [A] do: 400
  • Zakres nastawy wyzwalacza przeciążeniowego [A] od: 200
  • Zintegrowane zabezpieczenie przed zwarciem doziemnym: Tak
  • Znamionowa zwarciowa zdolność łączeniowa lcu przy 400 V, 50 Hz [kA]: 150
  • Znamionowy prąd ciągły Iu [A]: 400
Wyłączniki mocy / rozłączniki mocy NZM 1, 2, 3, 4 przegląd systemu
Wyłączniki NZM do 1600 A przegląd systemu Eaton