Strona główna » Aparatura łączeniowa » Wyłączniki mocy 40A do 4000A » Eaton NZM 40A-1600A Icu 50kA » Wyłącznik mocy 80A 4-biegunowy 150kA NZMH2-4-A80 265829 Eaton
Polecamy
Lampa sygnalizacyjna błyskowa czerwona GW27422-135094
Lampa sygnalizacyjna błyskowa czerwona GW27422 Gewiss
  • hELUKABEL cLEAN cABLE
Wyłącznik mocy 80A 4P 150kA NZMH2-4-A80 265829-90065
Wyłącznik mocy 80A 4-biegunowy 150kA NZMH2-4-A80 265829 Eaton
Czas wysyłki: Towar na zamówienie
Kod producenta: 265829
  • Recenzje produktu (0)
  • Budowa urządzenia: Urządzenie mocowane na stałe
  • Indeks producenta: 265829
  • Liczba biegunów: 4
  • Odpowiedni do montażu na szynie DIN: Tak
  • Opcjonalny napęd silnikowy: Tak
  • Przyłącza obwodów głównych: Z przodu
  • Rodzaj elementu przełączającego: Dźwignia
  • Rodzaj przyłącza obwodu głównego: Połączenie śrubowe
  • Stopień ochrony (IP): IP20
  • Zakres nastawy bezzwłocznego wyzwalacza zwarciowego [A] do: 800
  • Zakres nastawy bezzwłocznego wyzwalacza zwarciowego [A] od: 480
  • Zakres nastawy wyzwalacza przeciążeniowego [A] do: 80
  • Zakres nastawy wyzwalacza przeciążeniowego [A] od: 63
  • Znamionowa zwarciowa zdolność łączeniowa lcu przy 400 V, 50 Hz [kA]: 150
  • Znamionowy prąd ciągły Iu [A]: 80
Wyłączniki mocy / rozłączniki mocy NZM 1, 2, 3, 4 przegląd systemu
Wyłączniki NZM do 1600 A przegląd systemu Eaton