Strona główna » Aparatura łączeniowa » Wyłączniki mocy 40A do 4000A » Eaton NZM 40A-1600A Icu 50kA » Wyłącznik mocy 3-biegunowy 80A 50kA NZMN1-A80 259084 EATON
Polecamy
Łącznik krzywkowy 0-1 3-biegunowy 100A do wbudowania P3-100/EA/SVB 074320 EATON
Łącznik krzywkowy 0-1 3-biegunowy 100A do wbudowania P3-100/EA/SVB 074320 EATON. Instrukcja obsługi dostarczana jest razem z produktem.
  • hELUKABEL cLEAN cABLE
Wyłącznik mocy 3-biegunowy 80A 50kA NZMN1-A80 259084 EATON
EATON
Dostępność: Dostępny
Czas wysyłki: 24 godziny
Kod producenta: 259084
Stan magazynowy: 9 szt.
Twoje korzyści: Twoje korzyści
Przed zakupem produktu wybierz wymagane opcje.
Ilość: szt.
Dodaj do koszyka
  • Opis produktu
  • Dowiedz się więcej
  • Pliki do pobrania (3)
  • Recenzje produktu (0)
Wyłącznik mocy 3-biegunowy 80A 50kA NZMN1-A80 259084 EATON. Instrukcja obsługi dostarczana jest razem z produktem.
Wyłączniki mocy / rozłączniki mocy NZM 1, 2, 3, 4 przegląd systemu
Wyłączniki NZM do 1600 A przegląd systemu Eaton