Strona główna » Aparatura łączeniowa » Wyłączniki mocy 40A do 4000A » Eaton NZM 40A-1600A Icu 50kA » Wyłącznik mocy 160A 3-biegunowy 150kA NZMH2-VE160-SVE 113338 EATON
Polecamy
Rozłącznik izolacyjny 3-biegunowy 400A DMV400N/3 1814411 EATON
Rozłącznik izolacyjny 3-biegunowy 400A DMV400N/3 1814411 EATON. Instrukcja obsługi dostarczana jest razem z produktem.
  • hELUKABEL cLEAN cABLE
Wyłącznik mocy 160A 3-biegunowy 150kA NZMH2-VE160-SVE 113338 EATON
Czas wysyłki: Towar na zamówienie
Kod producenta: 113338
  • Dowiedz się więcej
  • Pliki do pobrania (2)
  • Recenzje produktu (0)
Wyłącznik mocy 160A 3-biegunowy 150kA NZMH2-VE160-SVE 113338 EATON. Instrukcja obsługi dostarczana jest razem z produktem.
Wyłączniki mocy / rozłączniki mocy NZM 1, 2, 3, 4 przegląd systemu
Wyłączniki NZM do 1600 A przegląd systemu Eaton