Strona główna » Aparatura łączeniowa » Wyłączniki mocy 40A do 4000A » Eaton NZM 40A-1600A Icu 50kA » Wyłącznik mocy 125A 3-biegunowy 50kA NZMN1-A125-SVE 112762 EATON
Polecamy
Duży przycisk bezpieczeństwa 1R 1Z bez samopowrotu czerwony IP67 FAK-R/V/KC11/IY 229748 EATON
  • hELUKABEL cLEAN cABLE
Wyłącznik mocy 125A 3-biegunowy 50kA NZMN1-A125-SVE 112762 EATON
Czas wysyłki: Towar na zamówienie
Kod producenta: 112762
  • Dowiedz się więcej
  • Pliki do pobrania (2)
  • Recenzje produktu (0)
Wyłącznik mocy 125A 3-biegunowy 50kA NZMN1-A125-SVE 112762 EATON. Instrukcja obsługi dostarczana jest razem z produktem.
Wyłączniki mocy / rozłączniki mocy NZM 1, 2, 3, 4 przegląd systemu
Wyłączniki NZM do 1600 A przegląd systemu Eaton