Strona główna » Aparatura łączeniowa » Wyłączniki mocy 40A do 4000A » Eaton NZM 40A-1600A Icu 50kA » Wyłącznik mocy 80A 3-biegunowy 100kA wtykowy NZMH1-A80-SVE 112801 Eaton
Polecamy
Przycisk sterowniczy 22mm podwójny czerwony/zielony z samopowrotem z podświetleniem 1Z 1R M22-DDL-GR-X1/X0/K11/230-W 216
Przycisk sterowniczy 22mm podwójny czerwony/zielony z samopowrotem z podświetleniem 1Z 1R M22-DDL-GR-X1/X0/K11/230-W 216509 EATON
Przycisk sterowniczy 22mm podwójny czerwony/zielony z samopowrotem z podświetleniem 1Z 1R M22-DDL-GR-X1/X0/K11/230-W 216509 EATON. Instrukcja obsługi dostarczana jest razem z produktem.
  • hELUKABEL cLEAN cABLE
Wyłącznik mocy 80A 3P 100kA wtykowy NZMH1-A80-SVE 112801-89814
Wyłącznik mocy 80A 3-biegunowy 100kA wtykowy NZMH1-A80-SVE 112801 Eaton
Czas wysyłki: Towar na zamówienie
Kod producenta: 112801
  • Recenzje produktu (0)
  • Budowa urządzenia: Wykonanie wtykowe
  • Indeks producenta: 112801
  • Liczba biegunów: 3
  • Odpowiedni do montażu na szynie DIN: Tak
  • Opcjonalny napęd silnikowy: Nie
  • Przyłącza obwodów głównych: Z przodu
  • Rodzaj elementu przełączającego: Dźwignia
  • Rodzaj przyłącza obwodu głównego: Zacisk ramowy
  • Stopień ochrony (IP): IP20
  • Zakres nastawy bezzwłocznego wyzwalacza zwarciowego [A] do: 800
  • Zakres nastawy bezzwłocznego wyzwalacza zwarciowego [A] od: 480
  • Zakres nastawy wyzwalacza przeciążeniowego [A] do: 80
  • Zakres nastawy wyzwalacza przeciążeniowego [A] od: 63
  • Znamionowa zwarciowa zdolność łączeniowa lcu przy 400 V, 50 Hz [kA]: 100
  • Znamionowy prąd ciągły Iu [A]: 80
Wyłączniki mocy / rozłączniki mocy NZM 1, 2, 3, 4 przegląd systemu
Wyłączniki NZM do 1600 A przegląd systemu Eaton