Strona główna » Przyciski / Przełączniki / Sygnalizatory » Eaton RMQ-Titan » Soczewki, plakietki lampek i przycisków » Soczewka przycisku 22mm płaska zielona z symbolem START M22-XD-G-GB1 218196 EATON
Polecamy
Przemiennik częstotliwości Easy Altivar 310 22 kW 3x380...460V z filtrem EMC C3 IP20 ATV310HD22N4EF Schneider Electric
Przemiennik częstotliwości Easy Altivar 310 22 kW 3x380...460V z filtrem EMC C3 IP20 ATV310HD22N4EF Schneider Electric. Instrukcja obsługi dostarczana jest razem z produktem.
  • hELUKABEL cLEAN cABLE
Soczewka przycisku 22mm płaska zielona z symbolem START M22-XD-G-GB1 218196 EATON
EATON
Dostępność: Niedostępny
Czas wysyłki: Towar na zamówienie
Kod producenta: 218196
Stan magazynowy: 0 szt.
Twoje korzyści: Twoje korzyści
Chwilowo niedostępny
Powiadom mnie o dostępności
  • Opis produktu
  • Dowiedz się więcej
  • Pliki do pobrania (4)
  • Recenzje produktu (0)
Soczewka przycisku 22mm płaska zielona z symbolem START M22-XD-G-GB1 218196 EATON. Instrukcja obsługi dostarczana jest razem z produktem.
  Źródłem światła podświetlanych elementów są diody LED o napięciu roboczym od 12 ÷ 500 V. Najważniejsze argumenty skłaniające do podjęcia decyzji o zastosowaniu tego nowoczesnego systemu to:
- doskonałej jakości optyka zapewniająca dobrą sygnalizację;
- najwyższy stopień ochrony elementów systemu aż do IP67 i IP69K (ochrona przed strumieniem pary);
- wysoki kontrast świecenia elementów sygnalizacyjnych, dobra widoczność również w dzień;
- duża odporność na udary i wibracje;
- praca w szerokim zakresie temperatur od -25 ÷ 75 °C;