Strona główna » Silniki / Sterowanie / Styczniki » Styczniki / Przekaźniki przeciążeniowe » Schneider Electric styczniki » Schneider Electric styczniki TeSys D 0,06 kW-75 kW » Stycznik nawrotny 80A, napięcie sterujące 220 V AC LC2D80M7 Schneider Electric
Polecamy
Łącznik krzywkowy 0-1 3-biegunowy 160A do wbudowania P5-160/EA/SVB 280922 EATON
Łącznik krzywkowy 0-1 3-biegunowy 160A do wbudowania P5-160/EA/SVB 280922 EATON. Instrukcja obsługi dostarczana jest razem z produktem.
  • hELUKABEL cLEAN cABLE
LC2D80M7-Stycznik-nawrotny-I80A-AC-3-napięcie-cewki-220-V-Schneider-Electric
Stycznik nawrotny 80A, napięcie sterujące 220 V AC LC2D80M7 Schneider Electric
SCHNEIDER ELECTRIC
Dostępność: Niedostępny
Czas wysyłki: Towar na zamówienie
Kod producenta: LC2D80M7
Stan magazynowy: 0 szt.
Twoje korzyści: Twoje korzyści
Chwilowo niedostępny
Powiadom mnie o dostępności
  • Opis produktu
  • Pliki do pobrania (2)
  • Recenzje produktu (0)
Stycznik nawrotny 80A, napięcie sterujące 220 V AC LC2D80M7 Schneider Electric. Instrukcja obsługi dostarczana jest razem z produktem.
  • Karta katalogowa Stycznik nawrotny 80A, napięcie sterujące 220 V AC LC2D80M7 Schneider Electric-karta katalogowa.pdf
  • Informacje techniczne Stycznik nawrotny 80A, napięcie sterujące 220 V AC LC2D80M7 Schneider Electric-informacje techniczne.pdf