Strona główna » Silniki / Sterowanie / Styczniki » Styczniki / Przekaźniki przeciążeniowe » Schneider Electric styczniki » Schneider Electric styczniki TeSys D 0,06 kW-75 kW » Stycznik mocy 65A 3-biegunowy 230V AC 1Z 1R (EVK) LC1D65AP7 Schneider Electric
Polecamy
Przemiennik częstotliwości Easy Altivar 310 22 kW 3x380...460V z filtrem EMC C3 IP20 ATV310HD22N4EF Schneider Electric
Przemiennik częstotliwości Easy Altivar 310 22 kW 3x380...460V z filtrem EMC C3 IP20 ATV310HD22N4EF Schneider Electric. Instrukcja obsługi dostarczana jest razem z produktem.
  • hELUKABEL cLEAN cABLE
Stycznik mocy 65A 3-biegunowy 230V AC 1Z 1R (EVK) LC1D65AP7 Schneider Electric
SCHNEIDER ELECTRIC
2 osoby kupiły 2 produkty
Dostępność: Dostępny
Czas wysyłki: 24 godziny
Kod producenta: LC1D65AP7
Stan magazynowy: 38 szt.
Twoje korzyści: Twoje korzyści
Przed zakupem produktu wybierz wymagane opcje.
Ilość: szt.
Dodaj do koszyka
  • Opis produktu
  • Pliki do pobrania (2)
  • Recenzje produktu (0)
Stycznik mocy 65A 3-biegunowy 230V AC 1Z 1R (EVK) LC1D65AP7 Schneider Electric. Instrukcja obsługi dostarczana jest razem z produktem.
Prąd znamionowy: In=65 A
Konfiguracja styków głównych (NO, NC)+pomocniczych (Z, R): 3 NO + 1Z 1R
Seria produktu: TeSys seria
Napięcie sterujące: 230V AC
  • Karta katalogowa Stycznik mocy 65A 3-biegunowy 230V AC 1Z 1R (EVK) LC1D65AP7 Schneider Electric-karta katalogowa.pdf
  • Informacje techniczne Stycznik mocy 65A 3-biegunowy 230V AC 1Z 1R (EVK) LC1D65AP7 Schneider Electric-informacje techniczne.pdf