Strona główna » Silniki / Sterowanie / Styczniki » Styczniki / Przekaźniki przeciążeniowe » Schneider Electric styczniki » Schneider Electric styczniki TeSys D 0,06 kW-75 kW » Stycznik nawrotny 18A, napięcie sterujące 24 V DC LC2D18BL Schneider Electric
Polecamy
Rozłącznik izolacyjny 3-biegunowy 250A DMV250N/3 1814408 EATON
Rozłącznik izolacyjny 3-biegunowy 250A DMV250N/3 1814408 EATON. Instrukcja obsługi dostarczana jest razem z produktem.
  • hELUKABEL cLEAN cABLE
LC2D18BL-Stycznik-nawrotny-I-18A-AC-3-napięcie-cewki-24-V-Schneider-Electric
Stycznik nawrotny 18A, napięcie sterujące 24 V DC LC2D18BL Schneider Electric
SCHNEIDER ELECTRIC
Dostępność: Dostępny
Czas wysyłki: 3 dni
Kod producenta: LC2D18BL
Stan magazynowy: 36 szt.
Twoje korzyści: Twoje korzyści
Przed zakupem produktu wybierz wymagane opcje.
Ilość: szt.
Dodaj do koszyka
  • Opis produktu
  • Pliki do pobrania (3)
  • Recenzje produktu (0)
Stycznik nawrotny 18A, napięcie sterujące 24 V DC LC2D18BL Schneider Electric. Instrukcja obsługi dostarczana jest razem z produktem.
  • Karta katalogowa Stycznik nawrotny 18A, napięcie sterujące 24 V DC LC2D18BL Schneider Electric-karta katalogowa.pdf
  • Informacje techniczne Stycznik nawrotny 18A, napięcie sterujące 24 V DC LC2D18BL Schneider Electric-informacje techniczne.pdf
  • Instrukcja montażu Stycznik nawrotny 18A, napięcie sterujące 24 V DC LC2D18BL Schneider Electric-instrukcja montażu.pdf