Strona główna » Silniki / Sterowanie / Styczniki » Styczniki / Przekaźniki przeciążeniowe » Schneider Electric styczniki » Schneider Electric styczniki TeSys D 0,06 kW-75 kW » Stycznik mocy I= 18A [AC-3], styki pom. 1NC+1NO, nap. cewki 60 V DC LC1D18ND Schneider Electric
Polecamy
Rozłącznik izolacyjny 3P 400A RIN 400 S 63-811226-011 APATOR
Rozłącznik izolacyjny 3P 400A RIN 400 S 63-811226-011. Instrukcja obsługi dostarczana jest razem z produktem.
  • hELUKABEL cLEAN cABLE
LC1D18ND-Stycznik-mocy-I-18A-AC-3-styki-pom-1NC+1NO-nap-cewki-60-V-DC-Schneider-Electric
Stycznik mocy I= 18A [AC-3], styki pom. 1NC+1NO, nap. cewki 60 V DC LC1D18ND Schneider Electric
Czas wysyłki: Towar na zamówienie
Kod producenta: LC1D18ND
  • Opis produktu
  • Pliki do pobrania (1)
  • Recenzje produktu (0)
Stycznik mocy I= 18A [AC-3], styki pom. 1NC+1NO, nap. cewki 60 V DC LC1D18ND Schneider Electric. Instrukcja obsługi dostarczana jest razem z produktem.
  • Karta katalogowa Stycznik mocy I= 18A [AC-3], styki pom. 1NC+1NO, nap. cewki 60 V DC LC1D18ND Schneider Electric-karta katalogowa.pdf