Strona główna » Silniki / Sterowanie / Styczniki » Styczniki / Przekaźniki przeciążeniowe » Schneider Electric styczniki » Schneider Electric styczniki TeSys D 0,06 kW-75 kW » Stycznik nawrotny 25A 11kW 48V AC LC2D25E7 Schneider Electric
Polecamy
Syrena 2 tonowa 12/24V AC/DC XVS10BMW Schneider Electric
  • hELUKABEL cLEAN cABLE
Stycznik nawrotny 25A 11kW 48V AC LC2D25E7 Schneider Electric
SCHNEIDER ELECTRIC
1 osoba kupiła 1 produkt
Dostępność: Niedostępny
Czas wysyłki: Towar na zamówienie
Kod producenta: LC2D25E7
  • Recenzje produktu (0)
Stycznik nawrotny 25A 11kW 48V AC LC2D25E7 Schneider Electric. Instrukcja obsługi dostarczana jest razem z produktem.
Seria produktu: TeSys seria
Napięcie sterujące: 48V AC
Prąd znamionowy: In=25 A