Strona główna » Silniki / Sterowanie / Styczniki » Styczniki / Przekaźniki przeciążeniowe » Schneider Electric styczniki » Schneider Electric styczniki TeSys D 0,06 kW-75 kW » Stycznik mocy 32A 3-biegunowy 480V AC 1Z 1R LC1D32T7 Schneider Electric
Polecamy
Lampa sygnalizacyjna błyskowa czerwona GW27422-135094
Lampa sygnalizacyjna błyskowa czerwona GW27422 Gewiss
  • hELUKABEL cLEAN cABLE
Stycznik mocy 32A 3-biegunowy 480V AC 1Z1R LC1D32T7 Schneider Electric
SCHNEIDER ELECTRIC
Dostępność: Niedostępny
Czas wysyłki: Towar na zamówienie
Kod producenta: LC1D32T7
Stan magazynowy: 0 szt.
Twoje korzyści: Twoje korzyści
Chwilowo niedostępny
Powiadom mnie o dostępności
  • Opis produktu
  • Pliki do pobrania (4)
  • Recenzje produktu (0)
Stycznik mocy 32A 3-biegunowy 480V AC 1Z 1R LC1D32T7 Schneider Electric. Instrukcja obsługi dostarczana jest razem z produktem.
Prąd znamionowy: In=32 A
Konfiguracja styków głównych (NO, NC)+pomocniczych (Z, R): 3 NO
Seria produktu: TeSys seria
Napięcie sterujące: 480V AC
  • Informacje techniczne Stycznik mocy 32A 3-biegunowy 480V AC 1Z 1R LC1D32T7 Schneider Electric-informacje techniczne.pdf
  • Instrukcja montażu Stycznik mocy 32A 3-biegunowy 480V AC 1Z 1R LC1D32T7 Schneider Electric-instrukcja montażu.pdf
  • Deklaracja zgodności / certyfikat Stycznik mocy 32A 3-biegunowy 480V AC 1Z 1R LC1D32T7 Schneider Electric-deklaracja zgodności.pdf
  • Karta katalogowa Stycznik mocy 32A 3-biegunowy 480V AC 1Z 1R LC1D32T7 Schneider Electric-karta katalogowa.pdf