Strona główna » Silniki / Sterowanie / Styczniki » Styczniki / Przekaźniki przeciążeniowe » Schneider Electric styczniki » Schneider Electric styczniki TeSys D 0,06 kW-75 kW » Stycznik mocy 32A, 4-biegunowy 4 NO, napięcie sterujące 24 V DC LC1DT32BL Schneider Electric
Polecamy
Łącznik krzywkowy 0-1 3-biegunowy 100A do wbudowania P3-100/EA/SVB 074320 EATON
Łącznik krzywkowy 0-1 3-biegunowy 100A do wbudowania P3-100/EA/SVB 074320 EATON. Instrukcja obsługi dostarczana jest razem z produktem.
  • hELUKABEL cLEAN cABLE
LC1DT32BL-Stycznik-4-bieguny-I32A-AC-1-styki-4-NO-napięcie-cewki-24-V-Schneider-Electric
Stycznik mocy 32A, 4-biegunowy 4 NO, napięcie sterujące 24 V DC LC1DT32BL Schneider Electric
Czas wysyłki: Towar na zamówienie
Kod producenta: LC1DT32BL
  • Opis produktu
  • Pliki do pobrania (3)
  • Recenzje produktu (0)
Stycznik mocy 32A, 4-biegunowy 4 NO, napięcie sterujące 24 V DC LC1DT32BL Schneider Electric. Instrukcja obsługi dostarczana jest razem z produktem.
  • Karta katalogowa Stycznik mocy 32A, 4-biegunowy 4 NO, napięcie sterujące 24 V DC LC1DT32BL Schneider Electric-karta katalogowa.pdf
  • Informacje techniczne Stycznik mocy 32A, 4-biegunowy 4 NO, napięcie sterujące 24 V DC LC1DT32BL Schneider Electric-informacje techniczne.pdf
  • Instrukcja montażu Stycznik mocy 32A, 4-biegunowy 4 NO, napięcie sterujące 24 V DC LC1DT32BL Schneider Electric-instrukcja montażu.pdf