Strona główna » Silniki / Sterowanie / Styczniki » Styczniki / Przekaźniki przeciążeniowe » Eaton styczniki » Styczniki mocy DILM » Stycznik mocy 115A 3-biegunowy 24V DC 0Z 0R DILMC115-EA(RDC24) 189970 Eaton
Polecamy
Przycisk bezpieczeństwa 22mm 0Z 1R IP66 klucz M22-PVS/K01 216514 EATON
Przycisk bezpieczeństwa 22mm 0Z 1R IP66 klucz M22-PVS/K01 216514 EATON. Instrukcja obsługi dostarczana jest razem z produktem.
  • hELUKABEL cLEAN cABLE
Stycznik mocy 115A 3P 24V DC 0Z 0R DILMC115-EA(RDC24) 189970-84110
Stycznik mocy 115A 3-biegunowy 24V DC 0Z 0R DILMC115-EA(RDC24) 189970 Eaton
EATON
Dostępność: Niedostępny
Czas wysyłki: Towar na zamówienie
Kod producenta: 189970
Stan magazynowy: 0 szt.
Twoje korzyści: Twoje korzyści
Chwilowo niedostępny
Powiadom mnie o dostępności
  • Opis produktu
  • Pliki do pobrania (1)
  • Recenzje produktu (0)
  • Indeks producenta: 189970
  • Liczba styków głównych zwiernych: 3
  • Rodzaj napięcia sterowniczego: DC
  • Rodzaj przyłącza obwodu głównego: Zacisk sprężynowy
  • Seria produktu: DILMC
  • Wersja modułowa: Nie
  • Znamionowa moc pracy przy AC-3, 400 V [kW]: 55
  • Znamionowa moc pracy przy AC-4, 400 V [kW]: 28
  • Znamionowe napięcie sterowania Us dla DC [V] do: 27
  • Znamionowe napięcie sterowania Us dla DC [V] od: 24
  • Znamionowy prąd pracy Ie dla AC-1, 400 V [A]: 160
  • Znamionowy prąd pracy Ie przy AC-3, 400 V [A]: 115
  • Znamionowy prąd pracy przy AC-4, 400 V [A]: 55