Strona główna » Silniki / Sterowanie / Styczniki » Styczniki / Przekaźniki przeciążeniowe » Eaton styczniki » Styczniki mocy DILM » Stycznik mocy 115A 3-biegunowy 190-240VAC 0Z 0R DILMC115-EA(RAC240) 189969 Eaton
Polecamy
Lampa sygnalizacyjna błyskowa czerwona GW27422-135094
Lampa sygnalizacyjna błyskowa czerwona GW27422 Gewiss
  • hELUKABEL cLEAN cABLE
Stycznik mocy 115A 3P 190-240VAC 0Z 0R DILMC115-EA(RAC240) 189969-84109
Stycznik mocy 115A 3-biegunowy 190-240VAC 0Z 0R DILMC115-EA(RAC240) 189969 Eaton
EATON
Dostępność: Niedostępny
Czas wysyłki: Towar na zamówienie
Kod producenta: 189969
Stan magazynowy: 0 szt.
Twoje korzyści: Twoje korzyści
Chwilowo niedostępny
Powiadom mnie o dostępności
  • Opis produktu
  • Pliki do pobrania (1)
  • Recenzje produktu (0)
  • Indeks producenta: 189969
  • Liczba styków głównych zwiernych: 3
  • Rodzaj napięcia sterowniczego: AC
  • Rodzaj przyłącza obwodu głównego: Połączenie śrubowe
  • Seria produktu: DILM
  • Wersja modułowa: Nie
  • Znamionowa moc pracy przy AC-3, 400 V [kW]: 55
  • Znamionowe napięcie sterowania Us dla AC 50 Hz [V] do: 240
  • Znamionowe napięcie sterowania Us dla AC 50 Hz [V] od: 190
  • Znamionowe napięcie sterowania Us dla AC 60 Hz [V] do: 240
  • Znamionowe napięcie sterowania Us dla AC 60 Hz [V] od: 190
  • Znamionowy prąd pracy Ie dla AC-1, 400 V [A]: 160
  • Znamionowy prąd pracy Ie przy AC-3, 400 V [A]: 115