Strona główna » Silniki / Sterowanie / Styczniki » Styczniki / Przekaźniki przeciążeniowe » Schneider Electric styczniki » Schneider Electric styczniki TeSys D 0,06 kW-75 kW » Stycznik mocy 115A 3-biegunowy 220V AC 1Z 1R LC1D115M7 Schneider Electric
Polecamy
Stycznik modułowy 40A 4Z 0R 230V AC iCT A9C20844 Schneider Electric
Stycznik modułowy 40A 4Z 0R 230V AC iCT A9C20844 Schneider Electric. Instrukcja obsługi dostarczana jest razem z produktem.
  • hELUKABEL cLEAN cABLE
Stycznik mocy 115A 3-biegunowy 220V AC 1Z 1R LC1D115M7 Schneider Electric
SCHNEIDER ELECTRIC
Dostępność: Niedostępny
Czas wysyłki: Towar na zamówienie
Kod producenta: LC1D115M7
Stan magazynowy: 0 szt.
Twoje korzyści: Twoje korzyści
Chwilowo niedostępny
Powiadom mnie o dostępności
  • Opis produktu
  • Pliki do pobrania (3)
  • Recenzje produktu (0)
Stycznik mocy 115A 3-biegunowy 220V AC 1Z 1R LC1D115M7 Schneider Electric. Instrukcja obsługi dostarczana jest razem z produktem.
Seria produktu: TeSys seria
Napięcie sterujące: 220V AC
Prąd znamionowy: In=115 A
Konfiguracja styków głównych (NO, NC)+pomocniczych (Z, R): 3 NO + 1Z 1R
  • Karta katalogowa Stycznik mocy 115A 3-biegunowy 220V AC 1Z 1R LC1D115M7 Schneider Electric-karta katalogowa.pdf
  • Informacje techniczne Stycznik mocy 115A 3-biegunowy 220V AC 1Z 1R LC1D115M7 Schneider Electric-informacje techniczne.pdf
  • Deklaracja zgodności / certyfikat Stycznik mocy 115A 3-biegunowy 220V AC 1Z 1R LC1D115M7 Schneider Electric-deklaracja zgodności.pdf