Strona główna » Przyciski / Przełączniki / Sygnalizatory » Eaton RMQ-Titan » Soczewki, plakietki lampek i przycisków » Soczewka przycisku 22mm płaska biała z symbolem ZWOLNIENIE M22-XDL-W-X15 218313 EATON
Polecamy
Rozłącznik izolacyjny 3-biegunowy 400A DMV400N/3 1814411 EATON
Rozłącznik izolacyjny 3-biegunowy 400A DMV400N/3 1814411 EATON. Instrukcja obsługi dostarczana jest razem z produktem.
  • hELUKABEL cLEAN cABLE
Soczewka przycisku 22mm płaska biała z symbolem ZWOLNIENIE M22-XDL-W-X15 218313 EATON
EATON
Dostępność: Niedostępny
Czas wysyłki: Towar na zamówienie
Kod producenta: 218313
Stan magazynowy: 0 szt.
Twoje korzyści: Twoje korzyści
Chwilowo niedostępny
Powiadom mnie o dostępności
  • Recenzje produktu (0)
Soczewka przycisku 22mm płaska biała z symbolem ZWOLNIENIE M22-XDL-W-X15 218313 EATON. Instrukcja obsługi dostarczana jest razem z produktem.
  Źródłem światła podświetlanych elementów są diody LED o napięciu roboczym od 12 ÷ 500 V. Najważniejsze argumenty skłaniające do podjęcia decyzji o zastosowaniu tego nowoczesnego systemu to:
- duża odporność na udary i wibracje;
- praca w szerokim zakresie temperatur od -25 ÷ 75 °C;