Strona główna » Przyciski / Przełączniki / Sygnalizatory » Eaton RMQ-Titan » Soczewki, plakietki lampek i przycisków » Soczewka przycisku 22mm płaska biała z symbolem ZMNIEJSZANIE (MINUS) M22-XDL-W-X5 218303 EATON
Polecamy
Syrena 2 tonowa 230V AC XVS10MMW Schneider Electric
Syrena 2 tonowa 230V AC XVS10MMW Schneider Electric. Instrukcja obsługi dostarczana jest razem z produktem.
  • hELUKABEL cLEAN cABLE
Soczewka przycisku 22mm płaska biała z symbolem ZMNIEJSZANIE (MINUS) M22-XDL-W-X5 218303 EATON
EATON
Dostępność: Niedostępny
Czas wysyłki: Towar na zamówienie
Kod producenta: 218303
Stan magazynowy: 0 szt.
Twoje korzyści: Twoje korzyści
Chwilowo niedostępny
Powiadom mnie o dostępności
  • Recenzje produktu (0)
Soczewka przycisku 22mm płaska biała z symbolem ZMNIEJSZANIE (MINUS) M22-XDL-W-X5 218303 EATON. Instrukcja obsługi dostarczana jest razem z produktem.
  Źródłem światła podświetlanych elementów są diody LED o napięciu roboczym od 12 ÷ 500 V. Najważniejsze argumenty skłaniające do podjęcia decyzji o zastosowaniu tego nowoczesnego systemu to:
- duża odporność na udary i wibracje;
- praca w szerokim zakresie temperatur od -25 ÷ 75 °C;