Strona główna » Przyciski / Przełączniki / Sygnalizatory » Eaton RMQ-Titan » Potencjometry » Potencjometr 47kOhm 0,5W 30mm IP66 M30C-FR47K 187031 Eaton
Polecamy
Łącznik krzywkowy awaryjny 16A 3P ATEX Strefa 22(D) w puszcze aluminiowej GW70472
Łącznik krzywkowy awaryjny 16A 3P ATEX Strefa 22(D) w puszcze aluminiowej GW70472. Instrukcja obsługi dostarczana jest razem z produktem.
  • hELUKABEL cLEAN cABLE
Potencjometr 47kOhm 0,5W 30mm IP66 M30C-FR47K 187031-68170
Potencjometr 47kOhm 0,5W 30mm IP66 M30C-FR47K 187031 Eaton
EATON
Dostępność: Niedostępny
Czas wysyłki: Towar na zamówienie
Kod producenta: 187031
Stan magazynowy: 0 szt.
Twoje korzyści: Twoje korzyści
Chwilowo niedostępny
Powiadom mnie o dostępności
  • Opis produktu
  • Dowiedz się więcej
  • Recenzje produktu (0)
  • Indeks producenta: 187031
  • Pobór mocy [VA]: 0.5
  • Rezystancja [Ohm]: 47000
  • Stopień ochrony (IP): IP66
  • Średnica otworu [mm]: 30
  Źródłem światła podświetlanych elementów są diody LED o napięciu roboczym od 12 ÷ 500 V. Najważniejsze argumenty skłaniające do podjęcia decyzji o zastosowaniu tego nowoczesnego systemu to:
- doskonałej jakości optyka zapewniająca dobrą sygnalizację;
- najwyższy stopień ochrony elementów systemu aż do IP67 i IP69K (ochrona przed strumieniem pary);
- wysoki kontrast świecenia elementów sygnalizacyjnych, dobra widoczność również w dzień;
- duża odporność na udary i wibracje;
- praca w szerokim zakresie temperatur od -25 ÷ 75 °C;