Strona główna » Przyciski / Przełączniki / Sygnalizatory » Eaton RMQ-Titan » Potencjometry » Potencjometr 2,2kOhm 0,5W 30mm IP66 M30C-FR2K2 187034 Eaton
Polecamy
Łącznik krzywkowy 0-1 3-biegunowy 160A do wbudowania P5-160/EA/SVB 280922 EATON
Łącznik krzywkowy 0-1 3-biegunowy 160A do wbudowania P5-160/EA/SVB 280922 EATON. Instrukcja obsługi dostarczana jest razem z produktem.
  • hELUKABEL cLEAN cABLE
Potencjometr 2,2kOhm 0,5W 30mm IP66 M30C-FR2K2 187034-68168
Potencjometr 2,2kOhm 0,5W 30mm IP66 M30C-FR2K2 187034 Eaton
EATON
Dostępność: Niedostępny
Czas wysyłki: Towar na zamówienie
Kod producenta: 187034
Stan magazynowy: 0 szt.
Twoje korzyści: Twoje korzyści
Chwilowo niedostępny
Powiadom mnie o dostępności
  • Opis produktu
  • Dowiedz się więcej
  • Recenzje produktu (0)
  • Indeks producenta: 187034
  • Pobór mocy [VA]: 0.5
  • Rezystancja [Ohm]: 2200
  • Stopień ochrony (IP): IP66
  • Średnica otworu [mm]: 30
  Źródłem światła podświetlanych elementów są diody LED o napięciu roboczym od 12 ÷ 500 V. Najważniejsze argumenty skłaniające do podjęcia decyzji o zastosowaniu tego nowoczesnego systemu to:
- doskonałej jakości optyka zapewniająca dobrą sygnalizację;
- najwyższy stopień ochrony elementów systemu aż do IP67 i IP69K (ochrona przed strumieniem pary);
- wysoki kontrast świecenia elementów sygnalizacyjnych, dobra widoczność również w dzień;
- duża odporność na udary i wibracje;
- praca w szerokim zakresie temperatur od -25 ÷ 75 °C;