Strona główna » Falowniki / Softstarty / Rozruszniki » Hitachi przemienniki częstotliwości NE-S1 / WL200 / WJ200 » Falownik 5,5kW 3x380-480V/14,8A WJ200-055HF Hitachi
Polecamy
Rozłącznik izolacyjny 3-biegunowy 400A DMV400N/3 1814411 EATON
Rozłącznik izolacyjny 3-biegunowy 400A DMV400N/3 1814411 EATON. Instrukcja obsługi dostarczana jest razem z produktem.
  • hELUKABEL cLEAN cABLE
Falownik 5,5kW 3x380-480V/14,8A WJ200-055HF Hitachi
HITACHI
1 osoba kupiła 1 produkt
Dostępność: Dostępny
Czas wysyłki: 3 dni
Kod producenta: WJ200-055HF
Stan magazynowy: 4 szt.
Stan produktu: Nowy
Gwarancja: Gwarancja producenta
Twoje korzyści: Twoje korzyści
Przed zakupem produktu wybierz wymagane opcje.
Ilość: szt.
Dodaj do koszyka
  • Opis produktu
  • Pliki do pobrania (3)
  • Recenzje produktu (0)
Falownik 5,5kW 3x380-480V/14,8A WJ200-055HF Hitachi. Instrukcja obsługi dostarczana jest razem z produktem.
Falowniki WJ200 firmy Hitachi to ekonomiczna i prosta w użyciu seria falowników w przedziale mocy od 0,2 kW do 15,0 kW. Falowniki WJ200 zaprojektowane są z myślą
Zakres dostępnych mocy:
  • 1-fazowe 200-240V: 0,2kW; 0,4kW; 0,75kW; 1,5kW; 2,2kW;
  • 3-fazowe 400V: 0,4kW; 0,75kW; 1,5kW; 2,2kW; 3kW; 4kW; 5,5kW; 7,5kW; 11kW; 15kW;
Falowniki serii WJ200 Hitachi gabaryty
Informacje o produkcie:
  • Uproszczona procedura automatycznego dostrajania
  • Wektorowe sterowanie bez użycia czujników, proces kontroli U/f umożliwiający stosowanie stałego i ograniczonego momentu, napęd PM, tryb wysokiej częstotliwości (580 kHz)
  • Do napędów o wysokiej precyzji dynamiki, momentu i prędkości obrotowej
  • Tranzystor hamowania dynamicznego we wszystkich modelach
  • Wbudowana funkcjonalność podobną do PLC EasySequence
  • Podwójna ocena dla ciężkich/normalnych zastosowań
  • Możliwość prostej kontroli pozycji
  • Zgodność z dyrektywą RoHS
  • Instalacja obok siebie w celu oszczędności miejsca w szafie sterowania
  • Zgodność ze światowymi standardami CE, UL, c-UL i c-Tick
  • Porty USB (złącze Mini-B) i RS422 (złącze RJ45) są dostępne standardowo
Zastosowania:
  • do pomp i wentylatorów
  • napędów w przenośnikach, systemach pakowania, bramy rolowane
Dane techniczne:
  • ​​​​​​Obudowa zabezpieczająca: IP20
  • Metoda sterowania: sterowanie sinusoidalna modulacja szerokości impulsu (PWM)
  • Częstotliwość nośna: od 2 do 15 kHz (obniżenie wartości znamionowych wymagane w zależności od modelu)
  • Zakres częstotliwości wyjściowej: od 0,1 do 400 Hz
  • Rozdzielczość ustawiania częstotliwości: cyfrowe: 0,01 Hz; analogowe: maks. częstotliwość/1000
  • Charakterystyka napięcia/częstotliwości: sterowanie napięciem/częstotliwością (stały moment obrotowy, zmniejszony moment obrotowy, swobodne ustawianie napięcia/częstotliwości): regulacja częstotliwości podstawowej w zakresie 30–400 Hz, regulacja wektorowa bez czujników, sterowanie zamkniętym obwodem z sygnałem z kodera silnika (tylko sterowanie napięciem/częstotliwością).
  • Początkowy moment obrotowy: 200% przy 0,5 Hz (sterowanie wektorem bez czujników)