Strona główna » Zasilacze / Transformatory » Zasilacze przemysłowe » Zasilacz impulsowy jednofazowy 120-230VAC 24VDC 10A 240W XCSF240CP CABUR
Polecamy
Rozłącznik izolacyjny 3-biegunowy 160A DMV160N/3 1814178 EATON
Rozłącznik izolacyjny 3-biegunowy 160A DMV160N/3 1814178 EATON. Instrukcja obsługi dostarczana jest razem z produktem.
  • hELUKABEL cLEAN cABLE
Zasilacz impulsowy jednofazowy 120-230VAC 24VDC 10A 240W XCSF240CP CABUR
CABUR
Tagi:
Dostępność: Niedostępny
Czas wysyłki: Towar na zamówienie
Kod producenta: XCSF240CP
Stan magazynowy: 0 szt.
Twoje korzyści: Twoje korzyści
Chwilowo niedostępny
Powiadom mnie o dostępności
  • Opis produktu
  • Pliki do pobrania (1)
  • Recenzje produktu (0)
  • Głębokość [mm]: 140
  • Indeks producenta: XCSF240CP
  • Maksymalny prąd wyjściowy 1 [A]: 10
  • Moc wyjściowa [W]: 240
  • Możliwość montażu na szynie: Tak
  • Napięcie wyjściowe DC 1 [V] do: 27.5
  • Napięcie wyjściowe DC 1 [V] od: 23
  • Odporność na zwarcie: Tak
  • Odpowiednie dla zastosowań związanych z bezpieczeństwem: Tak
  • Rodzaj napięcia zasilania: AC
  • Rodzaj połączenia elektrycznego: Połączenie śrubowe
  • Stopień ochrony (IP): IP20
  • Szerokość [mm]: 64
  • Wysokość [mm]: 118
  • Zakres nastawy napięcia wyjściowego: Tak
  • Znamionowe napięcie zasilające dla AC 50 Hz [V] do: 230
  • Znamionowe napięcie zasilające dla AC 50 Hz [V] od: 120
  • Znamionowe napięcie zasilające dla AC 60 Hz [V] do: 230
  • Znamionowe napięcie zasilające dla AC 60 Hz [V] od: 120
  • Informacje techniczne Zasilacz impulsowy jednofazowy 120-230VAC 24VDC 10A 240W XCSF240CP CABUR - Informacje techniczne.pdf