Strona główna » Zasilacze / Transformatory » Zasilacze przemysłowe » Zasilacz impulsowy 3 fazowy , 400 V AC, 24 V, 40A ABL8WPS24400 Schneider Electric
Polecamy
Rozłącznik izolacyjny 3-biegunowy 160A DMV160N/3 1814178 EATON
Rozłącznik izolacyjny 3-biegunowy 160A DMV160N/3 1814178 EATON. Instrukcja obsługi dostarczana jest razem z produktem.
  • hELUKABEL cLEAN cABLE
ABL8WPS24400-Zasilacz-impulsowy-3-fazowy-400-V-AC-24-V-40A-Schneider-Electric
Zasilacz impulsowy 3 fazowy , 400 V AC, 24 V, 40A ABL8WPS24400 Schneider Electric
SCHNEIDER ELECTRIC
Dostępność: Niedostępny
Czas wysyłki: Towar na zamówienie
Kod producenta: ABL8WPS24400
Stan magazynowy: 0 szt.
Twoje korzyści: Twoje korzyści
Chwilowo niedostępny
Powiadom mnie o dostępności
  • Opis produktu
  • Recenzje produktu (0)
Zasilacz impulsowy 3 fazowy , 400 V AC, 24 V, 40A ABL8WPS24400 Schneider Electric. Instrukcja obsługi dostarczana jest razem z produktem.