Strona główna » Aparatura łączeniowa » Wyłączniki mocy 40A do 4000A » Eaton NZM 40A-1600A Icu 50kA » Akcesoria wyłączniki kompaktowe NZM » Wyzwalacz zanikowy 48V AC NZM4-XU48AC 266190 Eaton
Polecamy
Rozłącznik izolacyjny 3P 400A RIN 400 S 63-811226-011 APATOR
Rozłącznik izolacyjny 3P 400A RIN 400 S 63-811226-011. Instrukcja obsługi dostarczana jest razem z produktem.
  • hELUKABEL cLEAN cABLE
Wyzwalacz zanikowy 48V AC NZM4-XU48AC 266190-90151
Wyzwalacz zanikowy 48V AC NZM4-XU48AC 266190 Eaton
EATON
Dostępność: Niedostępny
Czas wysyłki: Towar na zamówienie
Kod producenta: 266190
Stan magazynowy: 0 szt.
Twoje korzyści: Twoje korzyści
Chwilowo niedostępny
Powiadom mnie o dostępności
  • Opis produktu
  • Dowiedz się więcej
  • Recenzje produktu (0)
  • Do wyłącznika mocy: Tak
  • Indeks producenta: 266190
  • Odpowiedni do rozłącznika: Tak
  • Rodzaj napięcia sterowniczego: AC
  • Rodzaj połączenia elektrycznego: Połączenie śrubowe
  • Znamionowe napięcie sterowania Us dla AC 50 Hz [V] do: 48
  • Znamionowe napięcie sterowania Us dla AC 50 Hz [V] od: 48
  • Znamionowe napięcie sterowania Us dla AC 60 Hz [V] do: 48
  • Znamionowe napięcie sterowania Us dla AC 60 Hz [V] od: 48