Strona główna » Aparatura łączeniowa » Wyłączniki mocy 40A do 4000A » Eaton NZM 40A-1600A Icu 50kA » Akcesoria wyłączniki kompaktowe NZM » Wyzwalacz podnapięciowy 24V AC NZM1-XU24AC 259434 Eaton
Polecamy
Rozłącznik izolacyjny 3-biegunowy 250A DMV250N/3 1814408 EATON
Rozłącznik izolacyjny 3-biegunowy 250A DMV250N/3 1814408 EATON. Instrukcja obsługi dostarczana jest razem z produktem.
  • hELUKABEL cLEAN cABLE
259434-Wyzwalacz-zanikowy-podnapieciowy-24V-AC-NZM1-XU24AC-Eaton
259434-rys1-Wyzwalacz-zanikowy-podnapieciowy-24V-AC-NZM1-XU24AC-Eaton
Wyzwalacz podnapięciowy 24V AC NZM1-XU24AC 259434 Eaton
EATON
Dostępność: Dostępny
Czas wysyłki: 24 godziny
Kod producenta: 259434
Stan magazynowy: 3 szt.
Twoje korzyści: Twoje korzyści
Przed zakupem produktu wybierz wymagane opcje.
Ilość: szt.
Dodaj do koszyka
  • Opis produktu
  • Dowiedz się więcej
  • Pliki do pobrania (2)
  • Recenzje produktu (0)
Wyzwalacz zanikowy (podnapięciowy) 24V AC NZM1-XU24AC 259434 Eaton. Instrukcja obsługi dostarczana jest razem z produktem.